Üye Girişi

Kurallar

Türkiye Rehberi üyelikleri ücretsizdir.Hiçbir Şekilde üyelik ücreti alınmamaktadır.Aldatıcı ve yanıltıcı email,mesaj vb. gibi durumları dikkate almayınız.Herhangi bir sorunuz olursa [email protected] email gönderebilirsiniz.

Gerçekçilik
Turkiye.ca olarak gerçekçilik bizim kuralımızdır.Sahte bilgilerle hesap açıp farklı domainlerini ekleyen kişiler kesinlikle silinecektir.Firma Eklemeleri ücretsizdir fakat bu durum suistimal edilemez.Gerek şikayet gerekse tespitlerde aynı firmayı birden çok ekleyenlerin üyelik ve eklediği firmalar silinecektir.Eşit rekabet ve eşit haklar açısından bu durum çok ciddiye alınmaktadır.
Şahıs veya kurumsal firmalarınızı eklerken KESİNLİKLE WEB SİTESİ VE İLETİŞİM BİLGİLERİNİ DOĞRU BİR ŞEKİLDE GİRİNİZ.İLETİŞİM BİLGİLERİNİ YANILTICI VE ALDATICI ŞEKİLDE GİREN KİŞİ VE KURUMLARIN ÜYELİKLERİ SİLİNECEKTİR.

ŞAHIS VEYA KURUMSAL FİRMALARIN BİLGİLERİ İNTERNET SİTELERİNDEN ALINMAKTADIR.

SİLİNME AŞAMASI

FİRMANIZIN LİSTEMİZDE BULUNMASINI İSTEMİYORSANIZ LÜTFEN Turkiye.ca email adresimiz ile iletişime geçiniz.SİLİNME AŞAMASINDA SADECE ŞİRKET EMAİLLLERİNDEN GELEN TALEPLER DİKKATE ALINACAKDIR.